جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > دیدار فرماندار سیریک با مردم گروگ / رشد و توسعه در گرو اراده و همدلی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٤٣١ 

 تاریخ:1398/04/29 


دیدار فرماندار سیریک با مردم گروگ / رشد و توسعه در گرو اراده و همدلی است

در راستای دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان سیریک و پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی فرماندار شهرستان با مردم شهر گروگ دیدارو گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ، احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک با حضور در مسجد جامع اهل سنت شهر گروگ ضمن سخنرانی در میان نماز گزاران در پایان نماز جمعه با مردم دیداری صمیمانه ای داشتند و از نزدیک نسبت به درخواست ها و مسائل مطرح شده مردم شهر گروگ پاسخگو بودند.

فرماندار شهرستان سیریک در این دیدار گفت: بنده یکی از اهالی همین شهرستان می باشم که همه مسائل و مشکلات مردم نجیب و صبور شهرستانم را به خوبی لمس و درک کرده ام و هدفم نیز از پذیرش این مسئولیت خطیر چیزی جز خدمت به مردم نیست.

اخمد حمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود: گروگ شهری تاریخی با فرهنگ و اصالتی بسیار غنی با مردمانی بسیار سخت کوش و متدین است که از گذشته خیلی دور مهد فرهنگ و کار و تلاش بوده و امروز ما در این شهر شاهد پرورش و رشد جوانانی نخبه و اندیشمند هستیم و از این بابت جای بسیار خوشحالی و افتخار است.

وی اظهار کرد: با توجه پیشینه بسیار غنی در حوزه فرهنگ ، هنر ، صنعت و کار و تلاش از شهر گروگ انتظار ما از این شهر خیلی بیشتر از اینهاست و این شهر باید متناسب با رشد جمعیت و روز ، سرعت توسعه و عمران بیشتری در بخش های  مبلمان شهری  ، اشتغال ، کار آفرینی توسعه کسب و کار پایدار داشته باشد.

جمالدینی اضافه کرد: فعالیت های بسیار خوبی در سطح شهر گروگ صورت گرفته ولی باید با مشارکت و همراهی و همدلی مردم این شهر به یکی از شهر های نمونه استان در بخش گردشگری ، اشتغال و توسعه  صنعت و صنایع دستی و کار آفرینی تبدیل شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یادآور شد: هیچ شهر و آبادی عمران و توسعه نخواهد یافت مگر آنکه مردمان آن عزم و اراده قوی داشته باشند مشکلات همیشه هست ولی مهم مدیریت و نحوی فائق آمدن بر مسائل و مشکلات است ، رمز موفقیت و سربلندی در اتحاد و همدلی و خواستن است و این یکی از مهمترین شاخصه های رشد و توسعه جامعه است.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: امیدوارم انشالله با توکل بر خداوند متعال و همراهی و پشتیبانی شما مردم عزیز ، نجیب و همیشه در صحنه در راستای خدمت و رفع مسائل و مشکلات و دغدغه شما سروران،  منشا خیر و برکت باشم و بتوانیم با همدیگر گره ای از مشکلات برطرف و زمینه توسعه ، رشد و سربلندی شهرستان سیریک را فراهم کنیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان سیریک

----