پنج شنبه ٢٧ مرداد ١٤٠١
اخبار > پاسداران شهرستان سیریک تجلیل شدند+تصاویر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٧٥٢ 

 تاریخ:1398/01/21 


پاسداران شهرستان سیریک تجلیل شدند+تصاویر

بمناسبت اعیاد شعبانیه و همزمان با سوم شعبان و سالروز میلاد باسعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج سپاه و پایگاه دریایی شهید راهبر شهرستان سیریک با حضور فرماندار ، امام جمعه شهرستان و امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک و جمعی از مسئولان با اهدای گل و لوح تقدیر تجلیل شدند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ، فرماندار شهرستان سیریک در این آئین گفت: پاسداران بارها در عمل نشان دادند که حافظ انقلاب هستند و همواره از ابتدای انقلاب تا کنون چنان درس عبرتی به دشمنان داده اند که تا ابد در حافظه تاریخ ماندگار شده است و امروز علی رغم همه تهدید ها و تحریم ها  امنیت و آرامش کشور را تضمین کردند.

مهندس عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک افزود: امروز سپاه پاسداران مجموعه ای از وظایف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی  را بر عهده دارد که در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام می دهند و این یکی از بزرگترین افتخارات این نیروی ارزشمند در نظام است.

امام جمعه شهرستان سیریک نیز گفت: سپاه پاسداران یک نیروی ارزشی ، ولایی و توانمند است که با ظهور انقلاب تاسیس شد و امروز در کشور و فرا مرزها با صلابت و اقتدار در جهت سربلندی اسلام و مظلومان  خدمت می کند.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک افزود: سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی امروز هر کجا کار سخت و از توان سازمان و یا گروهی خارج از توان انجام آنها باشد با افتخار برای نظام و مردم انجام می دهد و این یکی از شاخص های برتر و ازرشمند سپاه در انقلاب اسلامی است.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک نیر بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشور همواره منشا خیر و کمک به کشور و مردم در عرصه های مختلف بوده و هست.

شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک یادآور شد: سپاه یکی از نیروهای ارزشی و مقتدر نظام مقدس  جمهوری اسلامی است که بعنوان یاریگر مستمندان و  رفع محرومیت و پرچمدار صلابت و اقتدار است و بی خودی نیست که دشمنان از سپاه پاسداران هراسان و وحشت دارند.
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان سیریک

----