پنج شنبه ٢٧ مرداد ١٤٠١
اخبار > ستاد کمک به مردم سیل زده کشور در سیریک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٦٧٣ 

 تاریخ:1398/01/18 


ستاد کمک به مردم سیل زده کشور در سیریک

به ریاست مهندس علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک و با حضور جمالدینی بخشدار مرکزی، سنجری بخشدار بمانی و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان ستاد کمک به مردم سیل زده کشور در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سیریک برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ، علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک افزود: در این جلسه به منظور  جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به مردم سیل زده کشور بخشداران ، شهرداران و دهیاران نسبت به اطلاع رسانی و تشکیل پایگاههای ثابت و سیار اقدام نمایند.

وی اظهار کرد: برای تسریع و سهولت جمع آوری کمک های مردمی در شهرستان ۶ پایگاه در سه شهر بندر سیریک ، بندر کوهستک و شهر گروگ و دهستان های شهید مردان و دهستان بیابان به مرکزیت گونمردی با مدیریت جمعیت هلال احمر شهرستان راه اندازی شود.

معاون فرماندار شهرستان سیریک بیان کرد:کمیته پشتیبانی کمک های نقدی و غیر نقدی برای مردم سیل زده کشور در  شهرستان سیریک با مدیریت اداره صنعت معدن تجارت و اتحادیه های صنفی تشکیل و این اتحادیه از امروز کار جمع آوری کمک های مردمی و صنفی خود را آغاز خواهد کرد.

عباسی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و نکاتی که معظم له پیرامون خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به سیل زدگان ایراد فرمودند گفت: بیشتر سخنان رهبر معظم انقلاب حول دو یا سه نکته اساسی بود. رهبر انقلاب بدون اشاره به دستگاه و ارگان خاصی بر ادامه‌ی تلاش‌ها و استمرار بر خدمت رسانی به مناطق سیل زده تاکید داشتند. همچنین رهبر انقلاب مسئولان را به آینده نگری و عمق بخشی ساخت و ساز‌ها و عملیات عمرانی برای پیش گیری از وقوع چنین حوادثی دعوت کردند.

معاون فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: به هرحال روزی سیل تمام می‌شود، اما ما موظف به آینده نگری و نگاه عمیق‌تر در ساخت و ساز‌ها لایه روبی از مسیل‌ها و ایمن سازی هر چه بهتر برای جلوگیری از خسارت‌های بیشتر در لحظه وقوع سیل هستیم.

عباسی خاطرنشان کرد: سیل علی رغم تلخی‌هایی که در برخی استان های کشور داشت، اما موجب شد کشور ما پس از سال‌ها خشکسالی از نعمت باران منتفع شود و طبق گزارش وزیر محترم  کشور تاکنون ۴۰۰ تالاب کشور به طور کامل پر و دریاچه ارومیه احیا شده است لذا نباید حادثه‌ی سیل موجب شود که شکر خدا را فراموش کنیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان سیریک

----