چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨
اخبار > جشن نیکوکاری با حضور عباسی معاون فرماندار و بخشدار مرکزی در سیریک برگزار شد+تصاویر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٤٥٩٨ 

 تاریخ:1395/12/20 


جشن نیکوکاری با حضور عباسی معاون فرماندار و بخشدار مرکزی در سیریک برگزار شد+تصاویر

معاون فرماندار شهرستان سیریک گفت: یکی از مفاهيم ارزشمندي كه در آموزه هاي ديني به خصوص قرآن كريم، مورد عنايت و توجه قرارگرفته و به آن سفارش شده، احسان و نيكوكاري است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک، عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک اظهار کرد:  احسان و نيكوكاري كاركردهاي زيادي در عرصه هاي فردي، اجتماعي، فرهنگي،ومعنوي دارد و مؤمنان واقعي و انسان هاي صاحب خرد و انديشه در هر عصر و نسلي سعي و تلاش نموده اند خود را به صفت و ويژگي احسان و نيكوكاري آراسته سازند.

وی افزود: جشن نیکوکاری  با هدف  نهادینه کردن نیکوکاری، ترویج فرهنگ احسان و بخشش و انفاقان به ویژه میان دانش آموزان و آینده سازان بسیار حائز اهمیت برشمرد.

عباسی تصریح کرد:انفاق و کمک به همنوع در دین مبین اسلام یکی از مهمترین حسنات است و جشن نیکوکاری فرصتی مغتنم برای تقسیم شادی ها با  افراد نیازمند و مستحق در جامعه است .

عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک ابراز کرد: کمک به مردم در قالب احسان و نیکوکاری  از توصیه های دین مبین اسلام و بزرگان و اولیا الله است و تلاش و همراهی مردم و مسئولان با کمیته امداد در این هفته برای کمک به افراد نیازمند جامعه باعث دلگرمی و شادی و سرور  نیازمند و افراد تهی دست جامعه می شود.

معاون فرماندار شهرستان سیریک بیان کرد: کمک به همنوعان ،کمک به توسعه و پیشرفت جامعه است و شرکت در این گونه جشن ها  یک حرکت انسانی و اجتماعی است.

این مسئول اضافه کرد: جشن عاطفه ها از خود گذشتگی ، ایثار، گذشت از مال، احساس همدردی و کمک به افراد هنموع، توجه به خدا ، احترام به دیگران و احساس تکلیف در جامعه است.

جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان سیریک و بصورت نمادین در مدرسه فضیلت  شهر بندر سیریک  با حضور مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) ، سرهنگ اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جمالدینی بخشدار مرکزی، بهرامی مدیر آموزش و پرورش، اعضای شورای اسلامی شهر بندر سیریک و جمعی از مسئولان و والدین  برگزار شد.

انتهای پیام/ق

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان سیریک

----