شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
اخبار > یادواره شهدای شهرستان و دهستان شهید مردان برگزار می شود/ شهداء رمز موفقیت و ماندگاری اسلام و انقلاب هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٢٧٢ 

 تاریخ:1397/12/14 


یادواره شهدای شهرستان و دهستان شهید مردان برگزار می شود/ شهداء رمز موفقیت و ماندگاری اسلام و انقلاب هستند

هفدهمین یادواره شهدای شهرستان و دهستان شهید مردان با اجرای برنامه های فرهنگی هنری و تجلیل از خانواده معظم شهداء برگزار می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک در جلسه هماهنگی و پشتیبانی ستاد یادواره شهدای شهرستان سیریک افزود: هفدمین یادواره شهدای شهرستان و دهستان شهید مردان با حضور مسئولان کشوری ، استانی و شهرستانی پنچ شنبه تاریخ 16 اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در  جوار گلزار شهدای دهستان شهید مردان برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا ضمن اینکه باعث ماندگاری یاد و خاطره شهیدان والامقام می شود، مروج فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی و آشنایی نسل جوان با ارزش ها و آرمان های اسلامی و معنوی جامعه  می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح کرد: با وجود فضای مسموم مجازی و ایجاد شبهه در افکار عمومی بویژه میان نسل جوان، برگزاری یادواره شهدا باعث آشنایی هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان با راه و سیره شهدا می شود.

پرتابیان خاطرنشان کرد: شهیدان انسان های وارسته ای هستند که با شجاعت و دلاورمردی خود، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کردند و تا آخرین نفس به دفاع از میهن اسلامی پرداختند و امنیت و آرامش امروز و آینده کشور مرهون  فداکاری آنها است.

این مسئول یادآور شد: امروز ایران اسلامی به برکت جانفشانی‌های شهدا در حوزه‌های مختلف علمی، اقتصادی، اجتماعی و غیره به الگویی در دنیا تبدیل شده است.

پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد:امروز امنیت حاکم بر کشور که ثمره خون مطهر شهدا، ایثارگران ، رزمندگان ، جانبازان ، خانواده های معظم شهداء است که مردم ایران اسلامی در رفاه و آرامش زندگی می کنند و لازم و  واجب است که قدردان این نعمت بزرگ باشیم و  در راستای نهادینه کردن  فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشیم.

انتهای پیام/ق

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان سیریک

----