چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > حضور پرشور ساحل نشینان شیعه و سنی سیریکی در یوم الله ۲۲ بهمن


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٠٣٣ 

 تاریخ:1397/11/25 


حضور پرشور ساحل نشینان شیعه و سنی سیریکی در یوم الله ۲۲ بهمن

حضور پرشور مردم شهرستان سیریک در جشن ۴۰ سالگی انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی، شهدا و رهبری برگزار شد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۷ مردم شهرستان سیریک از میدان ناخدا تا مسجد صاحب الزمان (ع) شهر بندر سیریک با حضور جمع کثیری از مردم ، مسئولان ، اعم از شیعه و اهل سنت ، مرد و زن ، پیر و جوان ، دانش آموز و دانشجو ، صیاد و تجار ، اصناف و بازاریان علما و روحانیون ، بسیجی و تشکل های مردم نهاد با مشت های گره کرده و نداهای الله اکبر ، مرگ بر امریکا برگزار شد.

فرماندار شهرستان سیریک گفت: ملت ایران با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی بدون توجه به توطئه های دشمنان خارجی با حضور در جشن های پیروزی و راهپیمایی ۲۲ بهمن پای آرمان های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند و امروز بار دیگر با آرمان ها و ارزش های امام امت تجدید میثاق و بیعت کردند.

عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک افزود: راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال از آن جهت از اهمیت زیادی برخوردار است که از یک سو، گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و از سویی دیگر در این مقطع، فشار‌های دشمنان خناس و خبیث نظام مقدس و مردمی ما نیز به بالاترین حد عزت ، اقتدار و توانمندی در برابر همه دشمنان و بدخواهان نظام خود رسیده است.

وی اظهار کرد: مردم مومن،  نجیب،  صبور و همیشه در صحنه شهرستان سیریک امروز با هر سلیقه و طرز فکری برای پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی به اقیانوس بیکران حضور پیوستند و با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرده و هم پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان مستکبر دادند.

پرتابیان تصریح کرد: بدون تردید، ۲۲ بهمن ماه امسال انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران،  بویژه شهرستان سیریک این ساحل نشینان و مرزداران غیور دریا دل ، برگ زرین دیگری بر اوراق سراسر عزت و افتخار میهن اسلامی اضافه کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران چهل سال پیش در بهمن ماه سال ۵۷ با حضور پرشور مردم و رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و برای همیشه طومار رژیم شاهنشاهی و سلطنت را در ایران در هم پیچید و از خون جوانان این سرزمین دوباره ندای استقلال و آزادی و پیروزی به گوش جهان رساند.

فرماندار شهرستان سیریک افزود: حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می دهد که در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی این حضور پیام روشنی برای دشمنان و مایه یاس و نا امیدی آنها شده است.

وی به تهدیدها و تحریم‌ها و فشارهای مضاعفی که دشمن برای نا امید کردن مردم از انقلاب به نظام وارد می کند ، اشاره کرد و اظهار کرد: مردم بیدار و فهیم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که تبلیغات منفی دشمن بر نظام و مردم تاثیر گذار نیست و آنها همیشه پای ارزش ها و آرمان های خود هستند و با صبر و همدلی و اتحاد همه مشکلات اقتصادی و معیشتی خود را با توکل و ایمان به خداوند متعال برطرف می کنند.

پرتابیان اضافه کرد:  مردم با حضور باشکوه و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سال ۹۷ به همه سران استکبار بویژه امریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیسم اعلام کردند که هیچ گزینه‌ای اعم از تهدید نظامی و تحریم اقتصادی برای آنها ترس‌آور نیست و  مردم با جان و دل کشور و میهن اسلامی خود را دوست دارند.

انتهای پیام/ق.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان سیریک

----