چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > شهدا قهرمان اصلی انقلاب اسلامی هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٩٢١ 

 تاریخ:1397/11/20 


شهدا قهرمان اصلی انقلاب اسلامی هستند

شهدا مشعل فروزان و پرفروغ بشریت هستند که به خاطر رسیدن به هدف والا و مقدس خویش با قلبی آکنده از عشق به معبود خویش رسیدند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیریک ، علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهراء(س)در آئین سرکشی و تجلیل از خانواده معظم شهدا به همراه مسئولان افزود:شهدای بزرگوار به دور ،  از هر گونه لذایذ و زیبایی های دنیوی خود  پاک و مطهرش را بر روی زمین جاری ساخته تا در دست های پهناور دیار عاشقان، نهال سبز حق و حقیقت و جوانه های سپید و انسانیت را بارور سازند.

وی اظهار کرد: ایام الله دهه مبارک فجر ، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ما  و  روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است ، انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود که در آن عده ای قلیل ، با اعتقادی  الهی و عزمی راسخ ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم جهانیان را خیره ساختند.

 عباسی  یادآور شد: دهه فجر، فرصت  تجدید میثاق  با  ارزش ها و آرمان های الهی  و گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و خدا را شاکریم که به برکت خون مقدس شهدای گلگون کفن و دعای خیر خانواده معظم امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه ای از رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و ملت های آزادیخواه از این انقلاب بی نظیر الهام می گیرند.

در ادامه این آئین مراسم غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهداء در سطح روستاها با حضور مسئولان، بسیجیان و مردم صورت گرفت.

انتهای پیام/ق

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان سیریک

----