شنبه ٢٩ خرداد ١٤٠٠
اخبار > فاز دو کارخانه تولید آجر در سیریک به بهره برداری رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٨٥٥ 

 تاریخ:1397/11/17 


فاز دو کارخانه تولید آجر در سیریک به بهره برداری رسید

فاز دوم کارخانه تولید آجر با ظرفیت تولید50 هزار تن در سال در روستای لبنی از توابع بخش بمانی شهرستان سیریک بصورت ویدئو کنفرانسی با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیر کل صنعت معدن تجارت هرمزگان به بهره برداری رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ، معاون فرماندار شهرستان سیریک گفت:فاز دوم کارخانه تولید آجر با ظرفیت تولید50 هزار تن در سال در روستای لبنی از توابع بخش بمانی شهرستان سیریک بصورت ویدئو کنفرانسی با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیر کل صنعت معدن تجارت هرمزگان به بهره برداری رسید.

علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک در آئین افزود: این پروژه در  زمینی به مساحت 5 هکتار با زیر بنای 1300 متر مربع با سرمایه گذاری یک میلیارد و دویست میلیون تومانی بخش خصوصی با اشتغالزایی 30 نفری به بهره برداری رسید.

وی اظهار کرد: با راه اندازی این واحد تولیدی در شهرستان  سالانه بیش از 100 هزار تن انواع آجر های سفالی دیواری، نما و سقفی تولید و روانه بازار های مصرف می شود.

عباسی اضافه کرد: شهرستان سیریک قطب تولید آجر استان و در این شهرستان بیش از 50 درصد آجر مورد نیاز استان هرمزگان  تولید می شود.


انتهای پیام/ق


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان سیریک

----